Ons team 


Directeur:  
Nadine Groot (ma,di,wo,do) nadine.groot@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 1/2A:  
Ineke Mandjes (ma,di,wo,vr) ineke.mandjes@isobscholen.nl
Anneke van Velzen (do) anneke.vanvelzen@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 1/2B:  
Ank Velseboer (ma,di en wo: om de week)    ank.schouten@isobscholen.nl
Janine Booij (wo; om de week en do,vr) janine.booij@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 3/5:  
Marijke Hessels (ma,di,wo) marijke.hessels@isobscholen.nl
Karolien Roodhart (do,vr) karolien.roodhart@isobscholen.nl
Martine Koster (ma-,di-,wo-,do- en vr-ochtend) martine.koster@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 4:  
Anneke van Velzen (ma,di en wo-ocht) anneke.vanvelzen@isobscholen.nl
Martine Koster (wo-midd) martine.koster@isobscholen.nl
Judith Lenting-Bonhof (do,vr) judith.lenting@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 6/7:  
Ilse Veen (ma t/m vr)* ilse.veen@isobscholen.nl
Lisette de Haan (di-,wo-,do-, vr-ochtend) lisette.dehaan@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 8:  
Marjolein Bouwman (ma t/m vr) marjolein.bouwman@isobscholen.nl
   
Groepsleerkrachten met speciale taken:  
Intern begeleider:  
Lisette de Haan (di-,wo-,do-middag) lisette.dehaan@isobscholen.nl
ICT-coordinator:  
Ilse Veen ilse.veen@isobscholen.nl
   
Onderwijsondersteunend personeel:  
Administratief medewerkster:   
Wilma Visser (ma-midd, wo.)    wilma.visser@isobscholen.nl
Onderwijsassistent  
Esther Kunis (ma,di,wo,do) esther.kunis@isobscholen.nl



 Indien noodzakelijk dan zal Ilse vrij geroosterd worden voor ICT-taken en managementondersteuning. Een ander teamlid geeft dan de groep les.

 


 

 



 


Obs De2master | Jan Ploegerlaan 1b | 1483 VR De Rijp | 0299-673396 | info.tweemaster@isobscholen.nl