Ons team 


Directeur:  
David Leinwand recte Rein (ma,wo,do) david.leinwand@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 1/2A:  
Ineke Mandjes (ma, wo, do, vr) ineke.mandjes@isobscholen.nl
Ank Velseboer (di)    ank.schouten@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 1/2B:  
Brenda Pie (di, wo, do, vr) brenda.pie@isobscholen.nl
Ank Velseboer (ma) ank.schouten@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 3:  
Janine Booij  (ma t/m vr) janine.booij@isobscholen.nl
Groepsleerkracht groep 4:  
Lisa de Wit (ma, di, wo) lisa.dewit@isobscholen.nl
Karolien Roodhart (do, vr) karolien.roodhart@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 5:  
   
Ilse Veen (ma t/m vr)* ilse.veen@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 6/7:  
Loes Klijn (ma, di, wo) loes.klijn@isobscholen.nl
Michelle Cooper (do, vr) michelle.cooper@isobscholen.nl
Groepsleerkrachten groep 8:  
Pauline Visser (ma, di, wo, do) pauline.visser@isobscholen.nl
vacature (vr)  
   
Groepsleerkrachten met speciale taken:  
Intern begeleider en MT lid:  
Lisette de Haan (di, do, vr) lisette.dehaan@isobscholen.nl
ICT-coordinator en MT lid:  
Ilse Veen ilse.veen@isobscholen.nl
ICC-coördinator (Interne Cultuur Coördinator):  
Karolien Roodhart karolien.roodhart@isobscholen.nl
   
Onderwijsondersteunend personeel:  
Administratief medewerkster:   
Annemarie Klut- Zonneveld (ma/di) annemarie.klut@isobscholen.nl
Onderwijsassistent  
Saskia Ittmann (ma/di/do/vr; dagdelen) saskia.verdult@isobscholen.nl
Leerkracht basispool:  
vacature  



 Indien noodzakelijk dan zal Ilse vrij geroosterd worden voor ICT-taken en managementondersteuning. Een ander teamlid geeft dan de groep les.